Operater u proizvodnji

Zatvoren konkurs

Mikrotec Optika d.o.o. se bavi proizvodnjom minijaturnih optičkih sočiva, koja svoju primenu nalaze u medicinskoj tehnici. Osnovani smo 2007. godine od strane matične kompanije iz Švajcarske.

Ukoliko ste odgovorni, vredni, posvećeni i spretni, pozivamo Vas da konkurišete za osam otvorenih radnih mesta kod nas na poziciji:

Rok prijave:

Opis posla

– Odgovornost za kvalitet i kvantitet obrađenog proizvoda
– Odgovornost za dosledno sprovođenje utvrđenog tehnološkog postupka
– Rad prema nalogu i prioritetima dobijenim od rukovodioca
– Svakodnevno uređivanje svog radnog prostora

Uslovi

– Odgovornost, savesnost i preciznost u ispunjavanju radnih zadataka
– Sposobnost brzog učenja
– Kolegijalno i profesionalno ophođenje
– Spremnost na rad u dve smene i rad subotom prema obimu posla
– Poželjno radno iskustvo na poslovima u proizvodnji
– Zapošljavamo sve nivoe obrazovanja

Šta dobijate

– Redovnu zaradu i kvartalne bonuse po učinku
– Prijavu od prvog dana na pun iznos zarade
– Plaćene troškove prevoza, godišnji regres
– Klimatizovane uslove rada, sedeća radna mesta
– Obuku za radne procese

Kontakt

Karijera

Izbor urednika

Prati nas

Prijavite se

Da biste se prijavili na konkurs za posao, pošaljite nam svoju biografiju na email adresu posao@mikrop.com ili popunite obrazac ispod.

Potrebna vam je dodatna pomoć?

Kontaktirajte nas putem telefona ispod.